Zprostředkování a služby online - SANBOR

Zprostředkování obchodu a služeb online 7 dní v týdnu, víkendy i svátky!

Sandra Milá IČO 87887428, Sušická 189/91, 32600 Plzeň, zapsáno v ŽR MPO.

Nový newsletter únor 2011

SANBOR                        Zprostředkování obchodu a služeb                   http://sanbor.jex.cz       Tel. 734 / 609 031

JAK SANBOR PRACUJE ?

Naším cílem je oboustranná spokojenost, tudíž se podmínky a odměny za zprostředkování odvíjejí od konkrétních případů. Vždy budete mít vše podloženo smlouvou o zprostředkování, kterou Vám zašleme e-mailem,aby jste měli dostatek času na rozmyšlenou, zda máte o naše služby za daných podmínek zájem či nikoli.
 V okamžiku, kdy se rozhodnete pro podpis zmíněné smlouvy a odhodláte se nás nadále kontaktovat, preferujeme osobní jednání, abychom Vám mohli služby zajistit co nejlépe. O každém našem dalším kroku,souvisejícím s postupem k dosažení vašeho požadavku, budete včas informováni po celou dobu naší spolupráce, čímž získáte kontrolu nad naší aktivitou. 

Nebojte se na nás obrátit s dalšími dotazy  : )  rádi odpovíme!

Jen 2 dny do konce AKCE !!

Uzavřete s námi smlouvu a získejte VĚRNOSTNÍ KARTU S naší kartou máte možnost získat dárek, službu zdarma  nebo finanční hotovost v hodnotě 2 000 ,- Kč! Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes !                                                            

 AUTO Z NĚMECKA ?

Přejete si koupit auto z Německa? Využijte našich služeb !

Vyplňte si formulář v rubrice ŽÁDOSTI A FORMULÁŘE, jaké by auto mělo být a my Vám ho najdeme !                                                                                                  

! HELPPER !                      Tlačí Vás čas  a máte odjet na dovolenou? Jste nemocní a uvítáte pomocnou ruku? Nestíháte dojet     k Vašim blízkým, abyste jim pomohli? S námi na to nejste sami Navštivte naši rubriku HELPPER pro více informací

 

POHLEDÁVKY                             V dnešní době se stále více setkáváme s případy,kdy si nevíme rady se "zlobivými dlužníky" , a od toho jsme tady my!Zprostředkujeme vymáhání pohledávek lidmi s vysokou úspěšností těm, kteří již nechtějí řešit své finance zdlouhavými soudními procesy a nebo je jen tak dlužníku ponechat! U nás jste navíc informováni o každém našem kroku a aktuálním výsledku prostřednictvím, jímž si sami zvolíte, a to až do okamžiku, než se dohodnete s tím, koho Vám na řešení pohledávky zprostředkujeme. Odměna za zprostředkování činí většinou 3 % z dlužné částky  ( bez úroků ) , na níž hodláte pohledávku uplatnit a hradí se na schůzce, kde Vám vystavíme Potvrzení o převzetí   odměny za zprostředkování. Tato odměna pokrývá i naše náklady spojené      se zprostředkováním .    V PŘÍPADĚ NEÚSPĚCHU PŘI ZAJIŠTĚNÍ VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVKY VÁM BUDE VRÁCENA ČÁST ODMĚNY, A TO VE VÝŠI  35 % !!!!

            PŮJČKY

Prostřednictvím našich stránek si můžete zažádat o půjčku bez nutnosti prokazování příjmů a bez nahlížení do registru. Jedná se tedy o půjčky ze soukromých zdrojů na zástavní smlouvy, a to jak na věci movité, tak i nemovité (záleží na výši půjčky a konkrétním případě) .

 

Láká Vás ruleta? Karty ? Automaty? Lotto? a JINÉ ?

   Samozřejmě můžete vsadit skutečné peníze, ale nemusíte !
Vyhrávejte z bonusů, které obdržíte jako REAL PLAYER A TŘEBA JEN ZA POUHOU REGISTRACI KREDITNÍ KARTY (např. Virtual city casino, Lucky Emperor) !

Registrace vždy ZDARMA !             A pokud si skutečně nevsadíte, je    zdarma vše !
Pokud si ovšem chcete zahrát jen tak bez výher, zaregistrujte se jako FUN PLAYER .

Navštivte naši rubriku ZÁBAVA A VOLNÝ ČAS  A ZKUSTE SVÉ ŠTĚSTÍ !

MOBILNÍ TELEFONY- NOVINKA

Nyní si prostřednictvím našich stránek můžete objednat NOVÉ MOBILNÍ TELEFONY za příznivé ceny ( * V ceně není zahrnuto poštovné a balné) . Objednávka je rychlá, velmi snadná a není omezena minimálním odběrem.

Prosíme Vás o vyplnění formuláře, kde uvedete Vámi požadovaný produkt - my se Vám následně ozveme a budeme Vás informovat o jeho aktuální ceně a zda je momentálně skladem .

 SOUKROMÁ OCHRANA OSOB A MAJETKU 

Nabízíme tyto služby se širokou nabídkou možností a pouze se zkušenými odborníky  pro celou ČR ! Naši službu můžete využívat dlouhodobě i nárazově, a to  třeba i jen jako doprovod na jednání s lidmi, o nichž nic nevíte a obáváte se o Vaše bezpečí, při převozu finanční hotovosti nebo cenného majetku a při spoustě jiných příležitostech. Můžete  si  v klidu odjet na dovolenou a nechávat tyto lidi dohlížet na bezpečnost Vašeho domu či jiného majetku.

Ke každé situaci přistupujeme jednotlivě, vše s Vámi řádně probereme, naplánujeme a zodpovědně se o Vás postaráme.
Neváhejte nás kontaktovat tel., nebo si vyplnit daný formulář v sekci ŽÁDOSTI A FORMULÁŘE

DĚDICTVÍ A DĚDICI        Asi každý známe případy, kdy náš veškerý majetek má předem zákonem stanoveného dědice,          s nímž mnohdy nesouhlasíme, nebo prostě jen žádného dědice nemáme a vše dostane stát. My se zde chceme zabývat právě těmito případy. Napište nám o Vaší situaci - zkušenosti, poradíme, zajistíme, právně ošetříme.

Spolupráce s webovými stránkami http://rodina.iplace.cz , které se zabývají nejen touto problematikou, ale zejména zprostředkováním rodin pro seniory, nemohoucí, potřebné…

12.02.2011 09:06:07
Sandra Milá
SANBOR
SANBORName
Email
Comment
Or visit this link or this one