Zprostředkování a služby online - SANBOR

Zprostředkování obchodu a služeb online 7 dní v týdnu, víkendy i svátky!

Sandra Milá IČO 87887428, Sušická 189/91, 32600 Plzeň, zapsáno v ŽR MPO.
Prodáváte něco, co už nepotřebujete, nebo jen nevhodný dárek? 
Nabízíte zboží a nemáte čas na vyhledávání kupců a zájemců o Vaše produkty? 
Nestíháte se věnovat inzerci?

Nechte starosti na nás. Budeme za Vás inzerovat ( bez příplatku výhradně na bezplatných inzertních serverech ), oslovovat potencionální kupce či zájemce, zveřejníme Vaši nabídku na našem webu a budeme Vás okamžitě informovat v okamžiku úspěchu.

 *  Provize z úspěšného prodeje činí 20% z prodejní ceny ( min. však 80,- Kč ).
Uživatel vyplněním a odesláním formuláře potvrzuje, že je mu více než 18 let a souhlasí se zpracováním osobních údajů, které ve formuláři poskytl správci webu www.sanbor.jex.cz, vše ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to k dosažení účelu zprostředkování služeb. Tento souhlas uživatele zahrnuje i případné zpracování osobních údajů třetími stranami za účelem zpracování nabídky na poskytnutí služeb. Zprostředkovatel nijak neručí za jednání ostatních zúčastněných stran. Vyplněním a odesláním formuláře nevzniká jakýkoli právní nárok ani na poskytnutí služeb. Tyto údaje budou zprostředkovatelem či správcem tohoto webu uchovány maximálně po dobu 5 let.

* * zasláním žádosti či formuláře dáváte souhlas se zasíláním našich nabídek a newsletterů na uvedenou e-mailovou adresu, který můžete kdykoli a bezplatně zrušit.
SANBOR
SANBORName
Email
Comment
Or visit this link or this one