Zprostředkování a služby online - SANBOR

Zprostředkování obchodu a služeb online 7 dní v týdnu, víkendy i svátky!

Sandra Milá IČO 87887428, Sušická 189/91, 32600 Plzeň, zapsáno v ŽR MPO.
Bez Bank

Bez Bank

Nebankovní půjčky s ručením nemovitostí. Bez prokazování příjmů, bez registrů, bez poplatků předem.
PŘIZVALI JSME KE SPOLUPRÁCI NOVÉ SOUKROMÉ INVESTORY PRO POSKYTNUTÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKY!

Pro žadatele o nebankovní půjčku s ručením nemovitostí (včetně pozemků), jsme rozšířili naši spolupráci s novými soukromými investory, kteří Vám učiní nabídku, ve většině případů v den podání žádosti o půjčku. Druhý den již můžete během jedné jediné schůzky, která i s podpisem smlouvy o půjčce a s vypracováním notářského zápisu zabere cca 30 min, mít finance na účtě nebo vyplaceny v hotovosti. Výhodou těchto investorů je vskutku velmi rychlé a seriózní jednání, bez poplatků předem, bez skrytých poplatků, bez nákladů za notářský zápis apd.. Nevýhodou těchto investorů jsou vyšší úroky. 

Půjčky s ručením nemovitostí jsou:

 

·        BEZ REGISTRŮ

·        BEZ POTVRZENÍ O PŘÍJMU 

·        BEZ POPLATKŮ PŘEDEM 

·        BEZ VOLÁNÍ NA TEL.Č. SE ZVÝŠENOU SAZBOU

·        BEZ PODVODU

·        Z NĚKOLIKA SOUKROMÝCH I JINÝCH ZDROJŮ

 

          Tyto půjčky jsou vhodné i pro lidi se záznamy v registru, pro cizince, důchodce, lidi bez doložitelných příjmů, i pro ženy na MD. 

     Půjčky jsou poskytovány do 50% hodnoty nemovitosti, která je předmětem ručení. na základě s námi uzavřené zprostředkovatelské smlouvy. Jedinou podmínkou je ručení nemovitým majetkem a doložení výpisu LV (listu vlastnictví). Předmět, jímž hodláte ručit, musí být ve Vašem osobním vlastnictví. Ručit můžete i více nemovitostmi.

     Zažádat o půjčku můžete prostřednictvím jednoduchého online formuláře. My Vás budeme obratem kontaktovat a max. do dvou dnů Vám sdělíme nabídku našeho investora.

     Až do tohoto okamžiku pracujeme ONLINE a ZDARMA!

     Pokud budete s nabídkou investora souhlasit, následuje uzavření zprostředkovatelské smlouvy, návštěva investora v Praze, kde dojde k podpisu smlouvy o půjčce (se zástavním právem k nemovitosti ve prospěch investora), sepsání notářského zápisu (na náklady investora) a vyplacení půjčky.

 


SANBOR
SANBORName
Email
Comment
Or visit this link or this one